Vaiva Milašiūnaitė

Psichologė

Psichologinė konsultacija - tai susitikimas su kitu atrandant save. Gyvenime neretai pasitaiko tokių momentų, kai gali būti neaišku, kaip judėti toliau: slegia įvairūs sunkumai ar (ir) norisi augti. Visa tai kviečiu tyrinėti kartu. O šiame santykyje aš laikausi svarbiausio principo: išgirsti, pamatyti ir pajausti klientą tokį, koks jis yra.

Apie mane

Klinikinės psichologijos magistro laipsnį įgijau Vilniaus universitete. Įgytas profesines žinias tobulinu seminarų, mokymų ir konferencijų metu. Šiuo metu konsultuoju privačiai ir dirbu medicinos psichologe Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, Valgymo sutrikimų skyriuje. Daugiausiai gilinuosi ir specializuojuosi nerimo, depresijos, nepasitikėjimo savimi, neigiamo kūno vaizdo, valgymo sunkumų, tarpasmeninių santykių problemų srityse. Tačiau nei viena kliento problema nėra “nesvarbi”, “per maža” ar “per didelė” ir visuomet gali tapti psichologinės konsultacijos tema.

Konsultavimo / terapijos sritys:

padeda suprasti sutrikimą ir konsultuoja dėl bent kelias savaites jaučiamos liūdnos ir dirglios nuotaikos bei energijos ir motyvacijos stokos; interesų susiaurėjimo ar patinkančios veiklos nebedžiuginimo; negalėjimo susikaupti bei priimti sprendimus; nemigos ar didelio poreikio miegoti; greitų kūno svorio pokyčių ir pan.

konsultuoja dėl: per didelio nerimo, nervingumo ar streso; jaučiamo diskomforto socialinėje aplinkoje (socialinis nerimas) ar staigių ir stiprių panikos atakų (panikos sutrikimas) ir pan.

padeda išsiaiškinti norus ir poreikius santykiuose su draugais, šeima, partneriu, kolegomis bei spręsti problemas ir stiprinti pasitenkinimą, bendravimą ir pan.

Profesinės veiklos sritys:

Klinikinė psichologija

Epsichologija-logo

Prenumeruokite naujienlaiškį.