Būk matomas mūsų lankytojams

Individualumo pateikimas

Bendradarbiaudami su Jumis, sukursime mūsų platformoje Jūsų profillį, kuris atspindės Jūsų, kaip specialisto, išskirtinumą ir padės užmegzti ryšį su klientu dar neprasidėjus konsultacijai.

Estetiškai pateiktas ir informatyvus profilis (nemokamai)

Moderniai, išsamiai ir aiškiai apie Jus pateikta informacija paskatins asmenis lengviau priimti sprendimą dėl susitikimo bei sumažins atsirandančias neigiamas patirtis, kai ieškoma “tobulo specialisto”.

Profesinių žinių dalijimasis

Dalindamiesi kuriamu turiniu viešai, parodysite savo kompetenciją ir domėjimosi sritis, pritrauksite skaitytojų dėmesį, kursite artimesnį ryšį su jais ir didinsite kokybiško turinio kiekį, prieinamą visuomenei.

Profesionalų bendruomenė

Tapdami kvalifikuotų specialistų bendruomenės dalimi, lengviau susisieksite su kolegomis, turėsite galimybę susipažinti, dalintis žiniomis ir bendradarbiauti ivairiuose projektuose.

Norite sužinoti daugiau, tapti šios bendruomenės dalimi ar domina mūsų teikiamos paslaugos?

Ieškome puikių savo srities specialistų, norinčių tapti šios bendruomenės dalimi ir prisidėti prie psichologinės pagalbos gerinimo ir prieinamumo didinimo. O taip pat siūlome papildomas paslaugas: tekstų ir vizualinės medžiagos kūrimo bei interjerų specialisto. Jei domina bendradarbiavimas ar kyla klausimų, užpildykite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Jūsų išskirtinumui skirtos paslaugos

Rašymas, įtraukiantis skaitytoją

Ne visi skaito viską, kas parašyta, todėl ypač svarbu pateikti informaciją taip, kad ji būtų naudinga ir kiekvienas žodis stiprintų ryšį su auditorija bei skatintų skaityti toliau. Žinodami tai ir matydami, kad daugeliui iš partnerių rašymas nėra jų „arkliukas“, radome komandos narį, meistriškai valdantį žodį. Dabar galime padėti Jūsų pateiktą informaciją paversti unikalia, įtraukiančia istorija.

Vizualinė medžiaga, kuri pasakoja neaprašomą istoriją

Internetinėje erdvėje kokybiška vizualinė medžiaga yra vienas iš pagrindinių kriterijų, padedančių "užkabinti ir įtraukti", perteikiančių svarbias detales bei pratęsiančių istoriją žmogaus jausmuose, akcentuojant emocinius aspektus. Žmonės per vizualinę medžiagą gali detaliau susidaryti bendrą vaizdą ir pajusti emocinį ryšį. Esame pasiruošę padėti Jums suorganizuoti profesionalią fotosesiją, nufilmuoti prisistatymo video reportažą ar parinkti tinkamiausias nuotraukas iš Jūsų jau turimų.

Atnaujinome projektą!

Žiūrėti seminarus ir registruotis konsultacijai galite naujame projekte.